Biletinyum Şehir Seç
?>

Hakkımızda

Unutamadığın o konser vardı ya... Onun gibi daha fazla unutulmaz an için geliyoruz!

2022’de Adana’da kurduğumuz biletinyum.net, sanatseverleri etkinliklerle buluşturan, bilet alma deneyimini kolaylaştıran ve güvenli bir tabana oturtan bir sanal bilet gişesidir. 
biletinyum.net etkinliklerden haberdar olman, sanatçılar ve eserleri hakkında bilgi edinmen, etkinlik alanlarını tanıman ve tabii ki “Orada olmam gerek!” dediğin tüm etkinliklere kolayca bilet alabilmen için tasarlandı. 

Burada, aldığın tüm biletler biletinyum.net garantisi altında. Siparişinde bir sorun olursa ya da etkinlikte iptal veya değişiklik durumu varsa geri ödemeni en kısa sürede alabilirsin. Bizi, en güvenilir bilet pazarlarından biri yapan da işte bu garanti.

Amacımız, 81 ildeki sanatseverlerin etkinlik planlarını organize ederken güvendikleri bir yardımcı olmak. Bu amaç doğrultusunda daha fazla kişinin ilk tercihi olmak için teknolojimizi geliştirmeye ve etkinlik ağımızı her gün genişletmeye çabalıyoruz. 

Deneyimin gücüne inanıyoruz! Orada olmanın ne kadar paha biçilmez bir duygu olduğunun farkındayız. Bu eşsiz duyguların gerçek olmasını sağlamak için buradayız. Hayallerindeki o konserde, festivalde, oyunda, partide ve çok daha fazlasında en iyi koltuğu kapman, sanattan ve eğlenceden maksimum hazzı alman için çalışıyoruz. 

Bizimle birlikte orada olmak ve unutulmaz deneyimler yaşamak için şimdi keşfetmeye başla!

gradient

Biletinyum.net Sosyal Medya Hesaplarını Takip Et Ekstra İndirimlerden Anında Haberdar Ol.