Biletinyum Şehir Seç
?>

İade Koşullları

İADE DURUMU

Biletinyum'da tüketicilerimizi ve etkinlik sahiplerini koruyan oldukça önemli kurallarımız bulunmaktadır.

 

Etkinliğin mücbir sebepler dahil olmak üzere gerçekleşmemesi durumunda.

Etkinlik açıklamalarında belirtilen ana etkinlik vaadi gerçekleşmemesi durumunda. Örneğin vadedilen sanatçının etkinlikte yer almaması durumunda.

Etkinlik tarihinin değişmesi durumunda.

Etkinlik mekanın değişmesi durumunda.

 

• Herhangi bir şekilde Site üzerinden satın alınan hizmetin Firma’dan kaynaklanan sebeplerle aksaması veya Firma tarafından hiç yerine getirilmemesi halinde bu aksaklığın ve yerine getirmemenin tek sorumlusu satış yapan Firma olup bu gibi durumlarda ücret iadesinin söz konusu olması halinde bu ücret iadesi Kullanıcı’ya firma tarafından yapılır.

• Kullanıcı, servisten faydalanmaya başlandığı andan itibaren bu sözleşmenin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder. Kullanıcı işbu sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareketi nedeniyle Biletinyum'un uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin etmeyi kabul eder. Biletinyum, Kullanıcının sözleşmeye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için Kullanıcıya aynen rücu hakkına sahiptir.

• Kullanıcı, 4077 sayılı Tüketici Kanunu, Mesafeli Satışlar Uygulama Yönetmeliği ve bu konuda yürürlükte bulunan diğer mevzuat hükümleri tahtında Firma tarafından verilen her türlü hizmete ilişkin olarak Firma’nın aslen ve tek başına sorumlu olduğunu, hizmetlerdeki herhangi bir ayıp ve eksiklik sebebiyle veya Firmanın üzerine düşen yükümlülüklerini Kullanıcı’ya karşı yerine getirmemesi sebebiyle yönelteceği her türlü talebin de muhatabının Firma olduğunu ve  Biletinyum’un bu hususlarda herhangi bir sorumluluğu olmadığını veya herhangi bir garanti taahhüdü altında bulunmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Bu durumlar dışında kalan tüm özel ve subjektif sebepler kullanıcı ile ilgili olduğunda iade hakkı elde edilmemektedir.

 

Biletinizin İadesini Nasıl Talep Edebilirsiniz?

Biletinyum.net olarak dijital teknolojilerin avantajlarından faydalanarak süreçlerimizi tüketicilerimizin konforu için tasarladık.

Biletleriniz için iade taleplerinizi Biletinyum.net üzerinden aşağıdaki adımları izleyerek gerçekleştirebilirsiniz:

1- Biletinizi satın almış olduğunuz eposta adresiniz ile Biletinyum.net'e giriş yapın.

2- Üye olmadan bilet satın aldıysanız hızlıca üyelik işleminizi tamamlayabilirsiniz.

3- Ana sayfada üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede adınızın bulunduğu bölümde yer alan menüden Biletlerim yazan sekmeye tıklayın.

4- Açılan sayfada satın almış olduğunuz biletleri görebilirsiniz.

5- İadesini istediğiniz etkinliğe ait biletinizin altında İade Et butonu bulunmaktadır. Bu butona basarak iade talebinizi oluşturabilirsiniz.

6- İade işlemleri sadece etkinliklerin ertelenmesi, iptal edilmesi gibi durumlarda gerçekleştirilmektedir.

7- İade talep butonunu tıkladıktan sonra iade nedeninizi belirtiniz.

8-İptal nedeniyle iade veya erteleme nedeniyle iade yazarak talebinizi onaylayın.

9-Talebinizin alındığına dair bir mesaj göreceksiniz.

10- Sayfayı yenilediğinizde iade talebiniz ile ilgili güncel durum hakkında bilgiyi görebileceksiniz. İade işlemlerine ilişkin son güncel durumu bu sayfadan kontrol edebilirsiniz.

!!! Etkinliğin başlamasına son 48 saat kalması durumunda tarafımızca ve organizasyon firma tarafınca iade kabul edilmemektedir.

gradient

Biletinyum.net Sosyal Medya Hesaplarını Takip Et Ekstra İndirimlerden Anında Haberdar Ol.